מאת פאולין שובל

כל מארחת מעצבת את שולחן הסדר שלה בהתאם לאופיה. רוצה לדעת מה האופי שלך? פשוט תבחרי תמונת שולחן סדר שהכי מתאים לך ותגלי מה תכונות האופי שלך.

צלילים קלאסיים - בשבילך רק את הטוב ביותר

אלמנטים בולטים: שולחן הסדר שלך מעוצב בקפדנות וכל פריט יודע את מקומו. בחרת לעיצוב במורכבות הקווים והשתמשת בפריטים עתיקים. זה הסגנון הקלאסי שעושה שימוש בדברי כסף ופריטים מדורות הקודמים.

צבעים: לבן, כסף וצבעים חזקים, כמו סגול, בורדו, חום וזהב. 

אופי: את מלאת מוטיבציה, פרפקציוניסטית, מורכבת ואוהבת את המראה עתיק. לא מתפשרת על איכות ויודעת להעריך את הדברים הטובים. לפעמים אנשים יכולים לומר עליך שאת שמרנית. את מכבדת את המסורת ודואגת להמשכיות.

נגיעות וינטג' - מיוחד במינו

אלמנטים בולטים: שולחן הסדר שלך הוא קודם כל מקום מפגש. בחרת לעצב אותו עם המון נוחות וחמימות. זה סגנון מאוד אסתטי שלוקח את הטוב ביותר מהסגנון הקלאסי והסגנון המודרני הפונקציונלי. 

צבעים: וניל, שמנת או צבעים בולטים יותר או משחק עם גוונים של אותו הצבע. משמנת הרכה עד לחום  החמים. 

אופי: יש בך המון קסם אישי. את רומנטית ולא רצה אחרי הטרנדים. עולמך הפנימי עשיר מאוד  ואת אוהבת לחפש חפצים מיוחדים לחלוק עם האורחים.

האתני המחודש - חיים בסטייל גבוה

אלמנטים בולטים: שולחן הסדר שלך הוא הכל חוץ ממשעמם. את יודעת לשלב בצורה מושלמת  בין הקו המסורתי לבין חפצים אתניים מכל העולם. קווים נקיים שפוגשים פרטים מיוחדים. 

צבעים: שחור, צבעים חזקים שמשתלבים משלימים אחד את השני, יוצרים סגנון אקלקטי ולא משעמם. 

אופי: את פרפקציוניסטית, אומנית בנשמה שמאוהבת בסטייל. קצת מופנמת לפעמים, אך יצירתית בטירוף!

הקסם המודרני - פחות זה יותר

אלמנטים בולטים: שולחן הסדר שלך הוא נוח, פונקציונלי ונותן דגש על מי שיושבים סביבו ולא רק על מה שעומד עליו. יחד עם זאת, הוא מחושב, אסתטי ועם המון עדינות בפרטים הקטנים.

צבעים: נייטרלים, שמנת, אפור, בז' וחום. נקודות צבע וחפצים מבריקים משתלבות בחוכמה. כמו כן, דברי אמנות.

אופי: את מסודרת ומאורגנת. את אוהבת שינוי ולא מפחדת לנסות טרנדים חדשים. פשטות ואלגנטיות אלה המילים המתארות אותך. 

אודות המחבר

השארת תגובה