אודות פאולין שובל

פאולין שובל היא עיתונאית ואשת קולינאריה, מתכונאית ומחברת ספר בנושא תזונה בריאה. שובל התחילה את פרצה בעולם הקולינרי לאחר השתתפות ב"מאסטר שף 3" ששינתה את חייה  ב־180 מעלות. כיום, פאולין חיה על תפר בין שני העולמות האהובים עליה – בישול ותקשורת: עוסקת בסטיילינג מזון, מפתחת קונצפטים לעסקי מזון, כותבת מדורים בתקשורת, מעבירה סדנאות ומתארחת בתוכניות טלויזיה.

"…לעיתים קרובות אני מופיעה בפרסומות וסרטוני מתכונים. בטוחה שפעמים  רבות ראיתם אותי, בלי לדעת במי מדובר. שנים של ניסיון כעורכת בטלויזיה הקנו לי הבנה עמוקה של קומפוזיציה, עבודה מול מצלמה והתנהלות מקצועית על הסט. בנוסף, אני לא מתפשרת עד שהביצוע אינו מושלם.

בין לקוחותיי – חברות גדולות שתמיד מאתגרות אותי בפרויקטים חדשים, כגון: עוף טוב, עלית-שטראוס, מעדנות, SMEG, מועצת הלול, שירותי בריאות כללית, יחיעם, קניוני עזריאלי, ליימון-שליסל, גד, שפי'ז, גולד ליין, קניוני עופר, דן גורמה ואחרים. אך  גם פרויקטים חברות בגודל בינוני מספקים לפחות מאחרות. אני דמיד שמחה לשתף פעולה עם כל לקוח."

לקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות בטלפון 0526592000, באמצעות האתר או בדואר אלקטרוני: brucellep@gmail.com

PAULINE-SMALL
pao1
pao2
pao3
pao4

משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

ספר "CLEAN EATING לאורח חיים בריא ומאוזן לכל המשפחה"

להוציא ספר תמיד היה חלומי. החלום שעומד להתגשם לקראת סוף השנה בעזרתה של הוצאה לאור "דני ספרים". בספר אני מספרת איך  לשלב אכילה בריאה עם חיי משפחה – אתגר לא פשוט, תאמינו לי! כמו כן, אני נותנת מתכונים קלים ומהירים להכנת ארוחות בריאות לכולם.

ניתן להזמין את הספר עם הקדשה אישית במכירה מוקדמת דרך האתר (בהנחה של 20% ממחיר בחנויות).להזנת הספר יש ללחוץ כאן…


להזמין ספר עכשיו

"…אני מוצאת שיש באוכל המון שמחה. בין אם מדובר באוכל שמגישים לאורחים או בתמונות של אוכל המיועדות לפרסום, אנחנו קודם כל 'אוכלים עם העיניים.' זה חייב להיות צבעוני, חי ושמח! רק אוכל כזה מסוגל לקרב בין האנשים וזאת מטרתו השנייה בחשיבות, מבחינתי, אך לא פחות חשובה מהזנת גוף האדם…"
pao4
פאולין שובל