קורס סטיילינג מזון לצילום

אני כל כך נרגשת לשתף אתכם סוף-סוף בתוכנית הקורס לעיצוב אוכל לצילומים ב-FOODSTYLEPRO.

במשך שנים אני חולמת ללמד את סטיילינג המזון, עושה זאת לפעמים  במסגרת סדנאות צילום אוכל, אך יש לי כל כך הרבה מידע לשתף… סוף-סוף  קורה! אני מתכוננת לקורס בקפידה, על מנת לוודא שתקבלו את המיטב מהשנים שלי כמעצבת מזון מקצועית. 

הקורס מלווה ע׳׳י צלם מזון מקצועי ומאפשר לתרגל בפועל וגם ליצור ״לקחת הביתה״ תיק עבודות שלכם כמעצבי מזון מתחילים. לקורס זו מספר מקומות מוגבל מאוד, על מנת לוודא שאוכל לתת לכם כמה שיותר תשומת לב 1 על 1.

למי מיועד הקורס?

צלמים, בלוגרים של אוכל, מנהלי שיווק, שפים וכל מי שמעוניין ללמוד עוד על סטיילינג מזון.

מה צריך בשביל ללמוד?

ידע בסיסי בצילום  – יתרון. ניסיון בבישול – יתרון נוסף.

להלן פרטים נוספים אודות הקורס וטופס יצירת קשר על מנת להירשם.

מפגש ראשון – עולם הקונדיטוריה והאפיה 

סטודיו לעיצוב מזון FOODSTYLEPRO

מתי: שישי, 5 לנובמבר 2021 מ9:00 עד 15:00

מה בתוכנית: בבוקר נצלול לעומקי התאורה: נלמד כיצד להשתמש בה כדי להשיג את התוצאה הרצויה בצילום. תוכלו ללמוד גם את יסודות הקומפוזיציה והשימוש בפרופס,  רקעים וטקסטיל.נלמד על ציוד לסטיילינג המזון ותהיה לכם הזדמנות לתרגל את הלמידה ולצלם יחד עם צלם מזון מקצועי לפחות שתי קומפוזיציות אוכל שונות.

אחר הצהריים נתמקד בלימודי טכניקות העיצוב לצילום עוגות ודברי מאפה.

איפה: באווירה כפרית בסטודיו הביתי שלי במושב סלעית. מבחר פרופס לצילום יעמוד לרשותכם,  כמו כן  מגוון עוגות, מאפים וחומרי גלם לסטיילינג.

כמה משתתפים: הקורס יהיה פתוח עד ל -6 משתתפים בלבד בכדי לאפשר לכל אחד לקבל את תשומת הלב הרצוי. מכיוון שמספר המקומות מוגבל מאוד והדרישה רבה, שאנו ממליצים לכם ליצור עמי קשר בהקדם כדי להימנע מלהיות ברשימת המתנה.

מה עוד בתפריט: משקאות חמים, תה צמחים וכיבוד קל יהיו זמינים לאורך כל היום. ארוחת צהריים קלה תוגש בשעה 12:00 (אנא עדכנו אותי במידה ויש לכם מגבלה בתזונה).

להזמנה: אנא מלא את טופס יצירת הקשר לקבלת טופס ההרשמה ופרטים נוספים.

מפגש שני – עולם הצומח ושאר הירקות 

מתי: שישי 12 לנובמבר 2021, מ9:00 עד 15:00

מה: בבוקר נלמד כיצד ליצור לוחות השראה ולפתח סיפור מסביב לאוכל, אותו נתכנן, נבנה, נכין ונצלם  בכוחות משותפים. אחר הצהריים נלמד לבנות סלטים וכריכים, לבחור חומרי גלם ולהרכיב מנות לצילום.

מה עוד בתפריט: משקאות וכיבוד קל יהיו זמינים לאורך כל היום. ארוחת צהריים קלה תוגש בשעה 12:00 (אנא עדכנו אותי במידה ויש לכם מגבלה בתזונה).

מפגש שלישי – ללכת על הגחלים 

מתי: שישי 19 לנובמבר 2021, מ9:00 עד 15:00

מה: בבוקר נלמד כיצד מתפקד סטייליסט מזון על הסט וכיצד מתנהלים מול לקוח, נבדוק שעורי בית משבוע שעבר ונחליף דעות.אחר הצהריים נכיר את עולם  הבשר מאחורי הקלעים, נלמד לבנות המבורגר וכריכי בשר אחרים. 

מה עוד בתפריט: משקאות וכיבוד קל יהיו זמינים לאורך כל היום. ארוחת צהריים קלה תוגש בשעה 12:00 (אנא עדכנו אותי במידה ויש לכם מגבלה בתזונה).

עלות הקורס: 2450 ₪

מחיר הקורס כולל:

3 ימי לימוד מלאים (7 שעות כל אחד)

חומרי גלם ומאכלים לצילומים

רקעים, פרופס ותאורה 

ליווי צלם מקצועי

עזרה ביצירת תיק עבודות

כיבוד וארוחות במהלך יום הלימודים

תעודה בסיום הקורס

הרשמה לקורס

"סטיילינג מזון לצילום"

הנני מעוניין/ת להשתתף בקורס. אשמח לקבל פרטים להרשמה.

לפרטים נוספים:

  • 052-6592000
  • brucellep@gmail.com

דוא"ל מסכם יישלך בהקדם עם כל פרטי ההרשמה והתאריכים.